Svátek Tří králů 

 V pátek 5. ledna jsme se společně vidali do kostela, abychom se poklonili jako tři králové narozenému Ježíši, v rukou jsme nenesli žádné dary, jen radosta vděčnost, že se narodil. Pak jsme prožili i mši svatou, kterou nám odsloužil pan kaplan o. Lukáš. 

     

Vánoční besídka 2017

V úterý 19.prosince 2017 se v prostorách ZŠ Ludgeřovice konala vánoční besídkanašich dětí. Video a fotky z této akce si můžete prohlédnout níže.
 
 
 
 
 
 
 

Archiv 2017-18

BESÍDKA PRO BABIČKY A DĚDEČKY

 

V úterý 14.  a 21. listopadu 2017 proběhly besídky pro babičky a dědečky dětí třídy Sluníček a Hvězdiček. Níže se můžete podívat, jak se dětem besídky povedly.  

 

 

 

Hopsalín

 

Ve středu 22.11.2017 k nám přijel náš oblíbený Hopsalín. Společně jsme se odcestovali do Asie a navštívili jsme Čínu i Indii. Děti se seznámily s nejvýznamnějšími stavbami těchto zemí, dozvěděly se  jaká zvířáta tam žijí, jaké zvyky mají tamní obyvatelé a na závěr dostaly i úkol nakreslit obrázek, kde budeTádž Mahal. Kdo si troufne může přidat i indického slona.
 

 

Setkání s babičkami a dědečky z Domova sv. Mikuláše

Ve středu 18.10. 2017 jsme ve školce měli vzácnou návštěvu z Domova sv. Mikuláše. Díky ochotnému personálu se mohlo na zahradě církevní školky  uskutečnit krásné setkání našich dětí s babičkami a dědečky z domova. Děti dostaly od babiček dárečky, které samy připravily.   
 
 
       
 

TRADIČNÍ DRAKIÁDA

V úterý 17.10.2017 se na kopci Burdíkáč konala tradiční drakiáda. Počasí se opravdu vydařilo a tak se na slunečné obloze mohlo prohánět několik draků.  Když účastníkům docházely síly, měly možnost doplnit chybějící energii prostřednictvím vynikajících buchet, za něž vděčíme šikovným maminkám a babičkám. Děkujeme za účast i pomoc. 

 

 
 

Divadlo Šikulka

V pondělí 6.11.2017 k nám s pásmem pohádek přijede divadlo Šikulka. 

 

Divadlo Smíšek

 
V úterý 3.10.2017
 nás navštívilo divadýlko 
Smíšek s pohádkou  O kocourovi Čičinovi.