Hasiči 2017 

Velmi pěkné a poučnou akci si pro nás připravili ludgeřovičtí hasiči. Děti se měllly možnost seznámit s prací hasičů, jejich vybavení a mohly si též vyzkoušet jak náročná služba to je. Moc jim děkujeme.

 

 

Výlet 

Začátkem června se uskutečnil výlet do Bohumína.

 

NOC VE ŠKOLCE 2017

 

 

 Návštěva Domova pokojného stáří  sv. Mikuláše

 

 

Hopsalín a jaro

V pondělí 15.5.2017 nás navštívil Hopsalín s jarním programem.

 

 

 

 

Besídky 

Květen se v naší školce nese v duchu vděčnosti rodičům a prarodičům. 

 

 

 

 

 

 

 

Mikulášek na návstěvě

v dubnu jsme v našich třídách přivítali Mikuláška. Je to  maskot načí farnosti a každý týden putuje do jiné rodiny. dokonce má i svůj pas, ve kterém je možné se dočíst, co krásného zažíl. 

 

 

Výlet k ovečkám

děti ze třídy  Hvězdičky a Broučci navštívily ovečky v Petřkovicích. Srdečně děkujeme za milé přijetí i starost, aby se děti  cítily dobře.

 

 

 

 

 

DIVADLO SMÍŠEK

V  pátek 23.3.2017 k nám přijelo divadlo Smíšek. Děti shlédly pohádku O vodníkovy. Dozvěděly se, že vychovat takového malého vodníka není vůbec jednoduché.

 

 

 

Lyžování 

V týdnu od 20- 24. 2. 2017 se uskutečnil lyžařský kurs.
 
Zde je několik fotek z akce
 
 
 
 

BRUSLENÍ 2017

 

 

 

Pohádkový karneval s Hopsalínem   

  
Ve čtvrtek 26.1. 2017 se konal karneval. Děti přišly v nádherných maskách pohádkových bytostí, je to velkou zásluhou rodičů, moc jim děkujeme. Krásný program, který si Hopsalín připravil, naplnil děti obrovskou radostí, posuďte samy.....

 
 

 

Mikuláš

V úterý  6.12. 2016 nás v dopoledních hodinách navštívil svatý Mikuláš. Děti s rozzářenýma očima přivítaly svatého Mikuláše a zazpívaly mu  připravené písně. Nechyběly ani všetečné otázky. Mikuláš jim pak na oplátku přiblížil  události ze svého života, udělil několik cenných rad a nechyběl ani malý balíček se sladkostmi. Svatý Mikuláš nám přislíbil, že za rok nás opět navštíví.
 
 
 
 

Divadýlko SMÍŠEK  

 

 

V úterý 1. listopadu 2016 k nám do školky přijelo divadýlko SMÍŠEK s veselou podzimní pohádkou. Děti podnikly ze strašilkou Emilkou  a Strašákem Pašákam dobrodružnou  cestu lesem. V lese na ně čekala veselá setkání se zvířátky a nakonec se opět vrátily na pole. Během pohádky děti měly možnost si  zazpívat známé písničky. 

                   

                              Několik fotek s představení   

         

 

 

Děkujeme všem , kdo přišli na drakiádu